گیم فیل

راهنمای ویدیویی تروفی watch dogs 2

امروز قصد داریم با یک مقاله ی متفاوت با شما گیم فیلی های عزیز همراه باشیم!

خیلی خوب است که از اشتباه های بزرگ و کوچکمان درس بگیریم و دیگر آن ها تکرار نکنیم. یوبی سافت در watch dogs تریلر هایی بسیار فوق العاده و پرهیجان را نشان داد و در جایگاه اول در لیست خرید تمام گیمرها قرار گرفت. ولی وقتی منتشر شد شاهد افت شدید کیفیت بافت ها و گرافیک ، بی روح بودن و کسل کننده بودن و البته افت فریم بسیار زیاد بودیم ولی این کمپانی فرانسوی حدودا تمام مشکلات نسخه ی اول را رفع کرد و توانست بازی ای بسازد که واقعا شما را غرق در گیم پلی خود کند. watch dogs 2 همان چیزی است که ما گیمر ها از این سری انتظار داشتیم. ماجراجویی یک هکر به نام مارکوس به همراه تیمش برای گشت گذار در سانفرانسیسکو و از بین بردن انسان هایی که از اطلاعات خصوصی مردم سو استفاده می کنند.

در ادامه می توانید آموزش تروفی watch dogs 2 را از گیم فیل بخوانید.

تعداد تروفی ها : ۳۴ عدد،۱۴ عدد، ۱ عدد، ۱عدد

زمان مورد نیاز برای بدست آوردن تروفی ها : کمتر از ۴۵ ساعت

سختی : تقریبا آسان

تروفی آنلاین : دارد (۶ عدد)

تروفی آفلاین : دارد (۴۴ عدد)

تعداد دفعات اتمام بازی برای دریافت تمام تروفی ها : یک بار

تروفی از دست دادنی: ندارد

میزان سختی برای دریافت تروفی ها : می توانید آسان بازی کنید.


 Graduation Day 

این تروفی سخت ترین تروفی بازی است و برای باز کردن آن نیاز دارید که تمام ماموریت های زیر را به خوبی انجام دهید و این آموزش نیز برای بازکردن این تروفی ارزشمند نوشته شده است.


 Who Am I 

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Put Your Damn Pants On

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Menace

 باید به یکی از خانه هایتان ( Hackerspace ) که در کنار پارک های Lakeside park ، پارک mession dolores و یا به HQ کنار خیابان Marin بروید و از طریق پرینتر سه بعدی یک تفنگ که با دو دست گرفته می شود را چاپ و خریداری کنید. برای خرید هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید ارزان ترین را که یک تفنگ پینت بال است ، بخرید.


 In Style 

برای دریافت این تروفی کافیست که یک صندل صورتی رنگ را از فروشگاهی در شرق مپ watch dogs 2  بخرید.این فروشگاه Plainstock نام دارد و صندلی صورتی مورد نظر ( Gatorfeet whine country ) را با قیمتی ارزان می فروشد.

برای راحت تر پیدا کردن این فروشگاه ویدیویی را برایتان تهیه کرده ایم که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.


  DedSec-A-Roni

سوار یک قطار کابلی شوید و لذت ببرید! چقدر خوب می شد اگر از این قطارها نیز در ایران وجود داشت. در ادامه برای اینکه این قطارها را تشخیص دهید ، ویدیویی را برایتان تهیه کرده ام که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.


 Only God Can Judge Me 

یکی از نام هایی که در بازی بسیار به گوشتان می رسد Nudle است و شما  باید به فروشگاه ماشنی که در ساختمان Nudle واقع است بروید و به سلیقه ی خود یک لباس بخرید. این ساختمان در جنوبی ترین نقطه ی مپ watch dogs 2 واقع شده است و لباس هایی ۵ دلاری می فروشد.


 Doggyland 

سگ های بسیاری در سانفرانسیسکوی watch dogs 2 قرار دارند. شما باید ۱۰ سگ را نوازش کنید تا این تروفی را بدست بیاورید. البته یک ترفند دیگر نیز وجود داد، اینکه یک سگ را ۱۰ بار نوازش کنید. به همین سادگی!


 A Ride to Remember

خودروهایی در بازی وجود داره که نسبت به بقیه لوکس تراند و قابل خرید نیستند. تنها راه بدست آوردن این خودرو ها که هفت عدد اندگشتن است.برای راحتی شما عزیزان در ادامه ویدیویی را قرار دادیم تا مجبور نباشید برای پیدا کردن آن ها زمانتان را هدر دهید. البته برای دریافت تروفی پیدا کردن یک عدد از آن ها هم کافی است و ما نیز به راهنمایی پیدا کردن یکی از ماشین ها اکتفا کردیم.


 Bad Boys

همانطور که از شکل این تروفی مشخص است باید یک دزد دریایی شوید. برای به دست آوردن این تروفی باید جلوی یکی از قایق هایی در حال حرکت باشد را بگیرید و بعد از متوقف کردن آن ، قایق را بدزدید.


 Something To Ride

برای این تروفی نیز باید همان کار قبلی را بکنید؛ ولی با این تفاوت که باید دزدخشکی باشید نه دریا. یک اتوبوس در حال حرکت را بدزدید.


 Researcher

اگر به مپ بازی برگردید آیکون هایی سبز رنگ که درون خود اسکلتی دارند را مشاهده می کنید که ۲۴ عدد اند. جهت دریافت این تروفی باید تمامی ۲۴ عدد کلیدهای دیتا ها را جمع آوری کنید. این آیتم علاوه بر اینکه به شما تروفی می دهند نقش مهمی نیز در قابلیت مارکوس دارد. اگر بخواهید با مارکوس در اطراف این آیکون ها بگردید و در نهایت آن ها را پیدا کنید شاید کمی زمانبر باشد ، پس بهتر است ویدیوی آموزشی ای که از تمامی کلیدهای دیتا در بازی برایتان تهیه کرده ایم استفاده کنید تا بتوانید در زمانی بسیار سریعتر این تروفی را بدست آورید.


 Smooth Felon

کمی در شهر کشت و کشتار راه بیاندازید ، خود تروفی به دنبالتان خواهد آمد! برای بدست آوردن این تروفی باید به سطح آخر از تعقیب پلیس برسید و سپس از دست پلیس فرار کنید. به هیچ وجه از موتور برای اینکار استفاده نکنید. زیرا ماشین ها قابلیت مخفی شدن دارند و شما می توانید بعد از دور شدن از پلیس ها در جایی مخفی شوید و در ماشین بخوابید. سعی کنید قبل از انجام این کار برای بدست آوردن تروفی ، قابلیت نیتروژن را فعال کنید.


 Miniroadtrip!

قطعا در ۵ ساعت ابتدایی بازی ماشین هایی کوچک که merengue نام دارند توجه شما را به خود جلب می کنند. شما باید ۴ کیلومتر را با این ماشین طی کنید. این ماشین ها در بنگاه های معاملات خودرو که در سطح قرار دارند با قیمتی پایین قابل خرید اند.


 Knock You Out

به ۳۰ دشمن از پشت نزدیک شوید و با یویویی که در دست دارید آن ها را خفه کنید.


 Jump Around

برای بدست آوردن این تروفی باید ۱۴۰ متر در هوا بپرید! برای این کار حتما موتور بردارید و به منطقه ی کوهستانی بازی که در ویدیو برایتان مشخص کردیم بروید. برای اینکه مجبور نباشید دوباره به این نقطه برگردید تا بپرید بهتر است از نیتروژن استفاده کنید.


 Earn your Sea Legs

از شمال مپ watch dogs 2 یک قایق بخرید و در یک مسابقه شرکت کنید. مهم نیست که چه زمانی را برای خود ثبت کنید، فقط مسابقه را به پایان برسانید و تروفی را بدست آورید!


 Roboteer

بعد از گذشت چند ساعت از بازی به ربات هایی برخورد می کنید که مانند یک آژیر پلیس ها را خبردار می کنند. برای دریافت این تروفی کافی است که یک ربات را هک کنید. پس وقتی ربات را در بازی دیدید ، سریع L1 را بزنید و با زدن X آن را هک کنید و سپس تروفی را بگیرید.


 Third Time’s the Charm

مطمئنم که این مورد را نخواسته هم خواهید گرفت ؛ ولی با این حال اگر این تروفی را بدست نیاورده اید به نقطه ای کوهستانی در بازی بروید ( بهتر است موتور بردارید ) و بعد از اینکه موتور سه بار به زمین بخورد تروفی را بدست می آورید.

 


 Hold My Hair

باید از یک فرد که در حال استفراغ است عکس بگیرید. می دانم چندش آور است ، ولی این کار قطعا ارزش یک پلاتینیوم را دارد. بهترین جا برای این کار اطراف Bar منطقه ی Jacl london square است. سعی کنید شب به این منطقه بیایید زیرا شب ها Bar ها فعال تر اند. گفتنی است که فرقی نمی کند سلفی بگیرید یا بطور مستقیم عکس بگیرید و یا حتی این کار را با پهبادتان انجام دهید ، فقط باید عکس بگیرید!


 Let Me Ride

قبل از اینکه شروع گرفتن تروفی کنید قابلیت Vehicle DIrectional Hack را فعال کنید،سپس بر روی یک ماشین بروید و ماشین را با استفاده از همین قابلیت حرکت دهید. ۲۰۰ متر که حرکت کنید تروفی را بدست خواهید آورد.


 One of the Gang

در بازی همیشه آنلاین بمانید تا زمانی که در بالای مانیتور سمت چپ ماموریتی از Dedsec برایتان ارسال شود. سپس با زدن تاچ پد دسته آن ماموریت را قبول کنید و انجامش دهید. تعداد ماموریت انجام شده وقتی به بیش از ۵ عدد برسد تروفی را بدست خواهید آورد.


 Natural Born Killer

موبایلتان را در بیاورید و به بخش مولتی پلیر بروید. سپس بر روی Bounty Hunter کلیک کنید. بعد Trigger a bounty را انتخاب کنید. به ماموریتی می روید که باید یک هکر را پیدا کنید و بکشید. این کار را انجام دهید ، تروفی را گرفتید.


 Please Marcus, Don’t Hurt Them

برای دریافت این تروفی مانند تروفی قبلی به مولتی پلیر و سپس بخش Bounty Hunter بروید و بر روی Find a Target کلیک کنید. حال باید زود تر از دیگر بازیکن ها فرد مورد نظر را بکشید. پنج بار این عمل را تکرار کنید و سپس تروفی را دریافت نمایید.


 Hold My Hand

موبایلتان را بازکنید. به بخش مولتی پلیر بروید و CO-OP آنلاین دو نفره را انتخاب کنید. حال به یکی از مراحل دو نفره ی بازی که با رنگ بنفش مشخص شده بروید و ماموریت را دو نفره به پایان برسانید. تروفی را گرفتید! اگر یارتان از قرار معلوم یک دست و پا چلفتی در آمد نگران نباشید زیرا می توانید تمام کارهایی که باید در آن ماموریت انجام دهید را خودتان به اتمام برسانید؛ فقط لازم است که دو نفر باشید.


 Feeding Frenzy

موبایلتان که همان نقش منوی بازی را دارد را باز کنید و بر روی آیکون اسکلتی سیاه رنگ کلیک کنید. سپس قابلیت APB: Suspect Locaked را فعال کند و به سراغ مردی که رو به روی پیراشکی فروشی ای در شهر است و لباسی صورتی رنگ به تن دارد بروید. با استفاده از این قابلیت این مرد را به عنوان یک خلافکار به پلیس تحویل دهید.


 Troll’r

در بخش مولتی پلیر ماموریتی است که باید در آن بازیکن دیگری را هک کنید. این کار را انجام دهید و در پایان تروفی را دریافت کنید. اگر قصد دارید ماشینی بردارید سعی کنید ماشینی مدل پایین باشد و سرعتی غیر معمول نداشته باشید، ولی با این حال توصیه می شود که از ماشین استفاده نکنید و در محیط اطراف بازیکن مورد نظر مخفی نشوید تا صد در صد شود. درضمن کاری نکنید که فرد پس از دیدن شما و از روی حرکات شما تشخیصتان دهد.


 Got The Shutterbug

موبیلتان را باز کنید و به اپ ScoutX  بروید. همانطور که مشاهده می کنید یوبی سافت در watch dogs 2 مکان های دیدنی بی شماری را برای گشت و گذار در شهر برایتان فراهم کرده. به تمام نقات بروید و یک سلفی با آن ها بگیرید.


 One-Man Garage

این یکی شاید دردسر بیشتری نسبت به بقیه داشته باشد. باید به مکان های پول که در مپ مشخص شده اند بروید و اکثر این کیف پول ها را بردارید. سپس ۲۵ عدد ماشین از هر نوع کلاسی بخرید. پیشنهاد می کنیم برای پلات کردن سریعتر بازی ، یک ماشین خوب برای گشت گذار در شهر بخرید و بقیه ماشین ها را از بین ارزانترین ها انتخاب کنید.

میتوانید ماشین های زیر را که از بین ارزانترین ها هستند ، بخرید

 1. Woodie
 2. Kigan AWD
 3. Vessel
 4. 200 EV
 5. Cavale
 6. Bogen Bus
 7. Relegater
 8. Magnate
 9. Talos
 10. Valiance CE
 11. Sumitzu Auto 1.6
 12. Menschen
 13. Nudle car
 14. Batta
 15. Wildebeest
 16. TBT-7000
 17. Tributary 3500
 18. Tributary 1500
 19. 3.9T
 20. 571
 21. Vespid HMI
 22. Sonarus LX
 23. Hailkal R
 24. Molto Bene
 25. Chopper cruiser

 Pimp My eKart

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 App’ing Around

موبایلتان را بازکنید. باید تمامی اپلیکیشن های زیر را در گوشی خود داشته باشید.

 1. Nudle map
 2. Dedsec app
 3. ./Resercher
 4. Car on Demand
 5. App shop
 6. Media player
 7. Leader board
 8. ScoutX
 9. Director’s Cut
 10. Song sneak
 11. Gallery
 12. Driver SF
 13. Ubisoft clup
 14. Ubisoft clup challenges

 I Get Around

یک مسابقه ی پهپادی را برنده شوید (مهم نیست که چندم شوید). البته فراموش نکنید که باید قبل از این مسابقه به Hackerspace بروید و با استفاده از چاپگر سه بعدی یک پهپاد برای خود تهیه کنید.


 Ain’t No Stopping

در یک مسابقه با موتور شرکت کنید و آن مسابقه را به اتمام برسانید. مانند قبلی مهم نیست که در مسابقه چه رتبه ای کسب کنید.


 The Fox

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Joined the Mile High Club

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Picking Up the Pieces

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Baby, I Got Your Money

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Knight Ridden

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 No Place Like Haum

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Informer

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 ۱۰۰% Legit

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Hypnotize

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Old School Justice

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Sabotage

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Make Every Voice Count

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 The Itsy Bitsy Spider

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 You’re On A Boat!

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Leaks and Leaks

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


 Hack the World

 داستانی است و شما را به دردسر نمی اندازد. پس خیالتان از این تروفی راحت باشد!


در ادامه نظرات یا انتقادات خود را در رابطه با این آموزش از watch dogs 2 ، ساخته ی جدید یوبی سافت با ما به اشتراک بگذارید.