گیم فیل

معرفی گویندگان و شخصیت های Hellblade: Senua’s Sacrifice

قطعا یکی از برترین و محبوب ترین بازی هایی که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد Hellblade: Senua’s Sacrifice بود. عنوانی مستقل که توسط تیمی ۲۰ نفره توسعه داده شد. این بازی که توسط نینجا تئوری توسعه داده شده است داستان دختری به نام سنوا را روایت می کند. دختری که به بیماری ای به نام Psychosis (روان پریشی) مبتلا شده است و بازی نیز در دنیای تهوهم سنوا روایت می شود. دنیایی که مملو از خطر ، دشمنان و موجودات وحشی ای است که لحظه ای برای کشتن او درنگ نمی کنند و او ماموریت دارد تا برای نجات معشوقه ی خود پا به این دنیای خطرناک بگذارد. دنیایی جهنمی که بر اساس اساطیر اسکاندیناوی ساخته شده است. نینجا تئوری به بهترین شکل ممکن بیماری سنوا را در Hellblade: Senua’s Sacrifice نمایش داده است. بطور مثال از همان لحاظ ابتدایی بازی توهمات سنوا شروع می شود و هر ثانیه زمزمه هایی را می شود که واقعا در چند ساعت اول دیوانه کننده است و همین موسیقی و صداگذاری بی نظیر Hellblade شما را عاشق خود می کند.

در ادامه ویدیویی از معرفی شخصیت ها و گویندگان Hellblade: Senua’s Sacrifice برایتان تهیه کرده ایم که می توانید آن را در ادامه و از گیم فیل تماشا کنید.

Hellblade عنوانی ۲۹.۹۹ دلاری است که برای پلی استیشن ۴ و ویندوز ماکروسافت عرضه شده و توانسته نمره ی ۹.۴ را از گیم فیل دریافت کند.