گیم فیل

دانلود آرت بوک بازی Uncharted 4: A Thief’s End

حتما تا به امروز اسم آنچارتد به گوشتان خورده است. سری ای که سونی به آن می بالد و مطمئنا یکی از مهمترین دلایل فروش بالای کنسول های پلی استیشن است. اولین بازی از سری آنچارتد اولین بار و در سال ۲۰۰۷ میلادی بطور انحصاری برای کسنول پلی استیشن عرصه شد و حسابی صدا کرد. تیم سازنده ی ناتی داگ در سال ۲۰۱۶ یکی دیگر از بازی های این سری یعنی Uncharted 4 : A Thief’s End عرضه کردند و تصمیم گرفتند با بستن پرونده ی قهرمان اصلی بازی و اتمام دادن به ماجراجویی های هیجان انگیز او سری آنچارتد را وارد مرحله ی جدیدی کنند و در آخرین بازی از این مجموعه نیز کلویی فریزر را به عنوان قهرمان داستان خود انتخاب کردند ، که بازتاب های خوبی را نیز دریافت کرد.

در ادامه می توانید از Uncharted 4 : A Thief’s End بیشتر بخوانید

ادامه ی داستان های نیتن دریک است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد.در این نسخه صحنه های اکشن بسیار بیشتر ، بهتر و هیجان انگیز تر شده است و گرافیک بازی واقعا بی نظیر است. همچنین بازی بسیار احساسی تر شده که باعث عمق بیشتر داستان می شود. داستان این عنوان سه سال بعد از عنوان آنچارتد ۳ روایت می شود و با آمدن برادر نیتن (سم) به خانه ، نیتن مجبور می شود زندگی و کار یکنواخت و خسته را کنار بگذارد و دوباره همان نیتن ماجراجو شود. متاسفانه این عنوان ، آخرین عنوانی بود که ما با نیتن دریک دوست داشتنی همراه بودیم. این بازی نیز توانست نمره ی متای ۹۳ را بدست بیاورد و نظرمنتقدان جلب کند.

یکی از نقات قوت تمام عناوین این سری شخصیت پردازی به همراه گرافیک هنری و فنی خیره کننده است. به همین دلیل نیز تصمیم گرفتیم آرت بوک (artbook) اورجینال را به صورت PDF و با کیفیت بالا برایتان قرار دهیم.

در ادامه می توانید ویدیویی را از آرت بوک این بازی مشاهده کنید: