گیم فیل

دانلود آرت بوک بازی The Last of Us

تا به حال برای نسل هفتم و هشتم بازی های پرسروصدای زیادی عرضه شدند ولی در این بین تنها بازی های انگشت شماری بودند که نامشان برای همیشه در ذهن گیمرها ماند. The Last Of Us بی شک از آن بازی ها است که با وجود گذشت ۵ سال از عرضه اش هنوز هم این روزها عاشقان زیادی دارد و نامش را زیاد در فروم های گیمینگ می شنویم.

این شاهکار توسط استدیوی نامی “ناتی داگ” ساخته و بطور انحصاری برای کنسول های پلی استیشن ۳ ( در ژوئن ۲۰۱۳ ) و پلی استیشن ۴ ( بصورت ریمستر و در چهارم ژوئیه ۲۰۱۴ ) توسط سونی عرضه شد. The Last Of Us توانسته بود نمره ی ۹۵ را در وبسایت متاکریتیک بدست آورد که نشان دهنده ی بازتاب های مثبت منتقدان نسبت به این عنوان بود. از مهم ترین ویژگی های  The Last Of Us می توانیم به گرافیک فنی و هنری فوق العاده ،گیم پلی سرگرم کننده، موسیقی متن گوش نواز و همچنین داستان عمیق و احساسی به همراه کمی چاشنی خشونت اشاره کنیم.

در ادامه می توانید خلاصه ای از روند بازی را بخوانید

آخرین بازمانده از ما یک بازی اکشن ماجراجویی و ترس و بقا با دید سوم شخص است. بازیکن کنترل شخصیت جوئل را بدست می‌گیرد، درحالی که در طرف دیگر الی توسط هوش مصنوعی خود بازی کنترل می‌شود. بازی دارای مبارزات با سلاح گرم و جنگ‌های تن به تن است و همچنین از سیستم سنگرگیری نیز بهره می‌برد. بازیکن باید با یک سری انسان‌های مبتلا و افراد بازمانده دیگری که مبتلا نشدند اما برضد جوئل و الی هستند، مبارزه کند. یک مکانیزم جدید به نام سیستم خفای محرکه توسط سازندگان به روندبازی اضافه شده، بدین معنی که استراتژی و فنون مختلفی برای رویارویی با موقعیت‌های جدید در اختیار بازیکن قرار گرفته است که دشمنان هم به این کنش‌ها، واکنش‌های گوناگونی نشان خواهند داد. ناتی داگ سیستم هوش مصنوعی جدیدی به نام نیروی توازن خلق کرده است. این سیستم جدید به دشمنان اجازه واکنش طبیعی در مبارزات را می‌دهد، هنگامی که بازیکن را در حال سنگرگیری مشاهده کنند درخواست کمک کرده یا از نقطه ضعف شخصیت استفاده می‌کند، مانند مواقعی که مهمات جوئل به اتمام رسیده یا دشمن دیگری به او حمله کرده است.

منبع: ویکی پدیا

به علت محبوبیت The Last of Us در بین کاربران گیم فیل تصمیم گرفتیم پی دی اف آرت بوک آن را بصورت رایگان در اختیار کابران وبسایت قرار دهیم.

در ادامه می توانید ویدیویی را از آرت بوک این بازی مشاهده کنید: