گیم فیل

معرفی بازی Super Mario Run | تجدید خاطره با دوست قدیمی!

بی شک یکی از کاراکترهای بسیار محبوب و خاطره انگیر دنیای گیم جناب آقای ماریو ماریو است. او به تازگی به موبایل های اندروید و آی او اس آمده تا خاطرات مارا زنده کند. در ادامه با معرفی بازی Super Mario Run از وبسایت گیم فیل با ما همراه باشید!

Super Mario Run ، همان سوپرماریوی همیشگی

لحظه هایی از  Super Mario Run

Super Mario Run بازی ای تقریبا بدون تغییر از همان قارچ خور قدیمی خودمان است و تغییرات آن به حدی نیست که پس از تجربه ی آن احساس کنید که با یک داستان جدید رو به رو هستید. ماریو مانند همیشه می کوشد تا پرنسس پیچ را از دست غول معروف این سری بازی ، یعنی باوزر نجات دهد و به قصر برگرداند. این داستان ساده ای بود که شیگرو میاموتو ، پدر بازی های رایانه ای در سال ۱۹۸۵ برای سری سوپر ماریو در نظر گرفته بود و با گذشت زمان بسیاری هنوز همان جذابیت خود را دارد و نمی گذارد لحظه ای کمبود را در بخش داستانی Super Mario Run احساس کنید.

دانلود از آپارات

بزرگترین نقطه ی قوت Super Mario Run ، گیم پلی بی نظیر آن است. گیم پلی ای که روز و شبتان را می گیرد و شما را معتاد خود می کند. در این نسخه دیگر نیاز نیست ماریو را هدایت کنید و او به صورت خودکار به سمت جلو خواهد رفت و تنها وظیفه ی شما این است که او را با پرش از دست دشمنان شرورش نجات دهید و سکه جمع کنید. با این حال اگر نتوانستید این کار را به درستی انجام دهید ماریو نمی میرد و به صورت از پیش تعیین شده از روی دشمنان خواهد پرید. گفتنی است که سوپرماریو ران شش دنیای متنوع دارد که هر یک شما را برای ساعت ها سرگرم می کند. از دیگر قابلیت های بازی Super Mario Run می توانیم به چالش های آنلاین به همراه دوستان اشاره کنیم که البته این یک ضعف نیز محسوب می شود زیرا که مجبورید به صورت دائمی به اینترنت متصل باشید. موسیقی بازی نیز با آنکه ضعف های بسیاری دارد ولی با این حال شما را از بازی دلسرد نمی کند. بازی Super Mario Run توانسته به ترتیب امتیاز های ۳.۷ و ۳.۹ از پنج را از گوگل پلی و آیتونز بدست آورد. همین حالا سوپر ماریو ران را دانلود کنید و نظرتان را درباره ی این بازی با ما به اشتراک بگذارید!